فضای مجازی باید امید را به جامعه تزریق کند/مدیران با روحیه انقلابی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند

27 ارديبهشت 1398 ساعت 14:07

امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: مدیران باید با روحیه انقلابی و جهادی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند.


به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه،گفت: حضرت خدیجه کبری(س) نخستین زنی بود که به حضرت محمد(ص) ایمان آورد و در این راه مشقت‌ها و آزار‌های فراوانی را متحمل شد اما در تمام صحنه‌ها یار و یاور رسول خدا (ص) بود و در روزگار سخت تبعید هیچ گاه آن حضرت را تنها نگذاشت و با تمام وجود از وی پشتیبانی و نگهبانی می‌کرد.

وی افزود: مسلمانان باید با ایمانی قوی در مقابل دشمنان ایستادگی کنند چرا که امروز دشمنان به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی برای مسلمانان هستند و مسلمین باید با اقتدار در مقابل این دشمنان بایستند.

وی خاطرنشان کرد:دشمن به دنبال ایجاد ترس در دل مسلمین است و امریکا سعی دارد با تبلیغات و قدرت نمایی ترس و اضطراب به دل مردم بیندازد اما مردم ما باید با اتحاد در مقابل این را بگیرند و همه باید درمقابل توطئه های دشمنان هوشیار و آگاه باشیم.

مولوی ریگیان پور اذعان کرد: فضای مجازی باید امید را به جامعه تزریق کند اما عده ای از این فضا برای ایجاد رعب و ترس در دل مردم استفاده می کنند اگر فضای مجازی به درستی کنترل شود دشمنان و سودجویان نمی توانند از این فضا سواستفاده کنند.

وی گفت: ائمه جمعه و جماعات همواره در کنار انقلاب هستند و اجازه نمی دهند دشمنان در صفوف اهل سنت رخنه کنند و مدیران نیز باید مدیریت انقلابی داشته باشند و همانگونه که رهبر انقلاب هم تاکید دارند مدیران باید با روحیه انقلابی و جهادی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 17349

آدرس مطلب: http://ladiez.ir/vdcdns0f.yt05o6a22y.html

لاديز
  http://ladiez.ir