امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه:

مسئولین بیانات رهبری را سرلوحه امورشان قرار دهند/ جوانان ایرانی به اقدامات رژیم صهیونسیتی علیه ایران پاسخ دندان شکنی دادند

20 خرداد 1401 ساعت 14:58

مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه ضمن اشاره به بیانات رهبری خواستار پیروی هرچه بیشتر مسئولین و دولتمردان از توصیه های مقام معظم رهبری شد و ضمن قدر دانی از جوانان نخبه ایرانی اقدام مقابله به مثل و پاسخ دندان شکن به فعالیت های رژیم صهیونسیتی را از قدرت های بازدارنده ایران دانست.


به گزارش لادیز؛ مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه  درخطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبری،گفت:  در سال روز ارتحال امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری  سخنان بسیار مهمی را ایراد فرمودند به مسائل روز کشور اشاره شد و بیاناتی بسیار ارزشمند را به جامعه گوشزد فرمودند و ایشان به حفظ ارزش های مکتب امام خمینی  (ره) تاکید کردند. ادامه بیانات رهبری برای همه آحاد مردم  نوید بخش بوده است .

وی افزود: مقام معظم رهبری در بیاناتشان به مشکلات اقتصادی اشاره کردند و به مسئولین توصیه هایی در جهت رفع این موانع داشتند که این توصیه ها باید سرلوحه امور مسئولین قرار گیرد.همچنین ایشان در رابطه با  مناسک حج به حکام منطقه  گوشزد کردند که مناسک حج نباید سیاسی شود و کشور های مربوط  به دور از  هرگونه دیدگاه سیاسی برای اجرای هرچه بهتر این مناسک تلاش کنند .مولوی ریگیان پور با اشاره به انتقام ترور شهید خدایی از  رژیم صهیونیستی، خاطر نشان کرد: توان دفاعی کشور ما  به جایی رسیده است که هر اقدامی از سوی دشمنان انقلاب و اسلام را به شدت می توانیم پاسخ دهیم و  مقامات رژیم صهیونسیتی  از این  قدرت ما هراس بسیاری دارند .


وی تصریح کرد : جوانان ما توانسته اند در پاسخ به اقدام به هک اسرائیل در سیستم های شهرداری تهران  سامانه های امنیتی رژیم صهیونستی را هک کنند و این اقدام پاسخی دندان شکن برای  قدرت پوشالی  رژیم صهیونسیتی و حامیان غربی او  بوده است.


امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه اذعان کرد : در ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا (ع) قرار داریم که وجود مرقد مطهر این امام  باعث برکت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است و ایشان ولی نعمت جامعه اسلامی ما محسوب می شوند .


وی گفت: درپی جنایت روی داده  بخش ریگ ملک شهرستان میرجاوه نیروی انتظامی شهرستان با اقدامی به موقع و سریع به این پرونده رسیدگی کردندو عاملین این جنایت را شناسایی و دستگیر کردند و مردم قدر دان این اقدام سریع  هستند.


انتهای پیام/


کد مطلب: 19837

آدرس مطلب: http://ladiez.ir/vdchq6nz.23nwxdftt2.html

لاديز
  http://ladiez.ir