۳۵ هزار شغل در سیستان و بلوچستان ایجاد شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب: 20022
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و هم افزایی مسوولان استانی و به استناد سامانه رصد ملی اشتغال، برای ۳۵ هزار نفر در بخش‌های مختلف امسال شغل ایجاد شده است.
حامد آرامش در بازدید تعدادی از واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد، اظهارداشت: در کنار ایجاد شغل جدید، صیانت از اشتغال موجود در سیستان و بلوچستان مورد تاکید و توجه جدی قرار دارد و به عنوان یک راهبرد و اولویت مهم دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: حمایت مردم، دستگاه‌های دولتی و پیمانکاران طرح‌های خصوصی از محصولات تولیدی سیستان و بلوچستان باعث شتاب گرفتن چرخ اشتغال و سهیم شدن همه در توسعه این خطه از ایران اسلامی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فعال شدن هرچه بیشتر واحد‌های تولیدی، رونق بازار، ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار در ارائه کالا و خدمات بهتر و ایجاد شغل برای افراد جویای کار، حاصل توجه به محصولات تولیدی استان است که می‌بایست همه شهروندان در جای جای استان و دستگاه‌های اجرایی دولتی و پیمانکاران بخش خصوصی به این موضوع مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه ثمره حمایت از تولیدات درون این استان، گشایش اشتغال برای فرزندان این دیار و رونق اقتصادی است، افزود: اداره‌کل به عنوان دبیر کارگروه تخصی اشتغال با تاکیدات استاندار، در مکاتبه‌ای با اداره‌های دولتی، از آن‌ها خواسته است تا در طرح‌های در دست اجرای خود از محصولات واحد‌های تولیدی استان استفاده کنند.
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark