کشف پیکر بی جان یک مرد در احاطه بیش از ۱۰۰ مار!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب: 19280
 
پیکر بی جان یک مرد در مریلند در خانه‌ای در حالی پیدا شد که توسط بیش از یکصد مار احاطه شده بود.

به گزارش لادیز،به نقل از سرویس خواندنی‌ها؛ مقامات روز پنجشنبه گفتند مردی در مریلند در خانه خود در محاصره بیش از یکصد مار سمی و غیر سمی پیدا شد.

ماجرا از جایی آِغاز شد که همسایه‌ها گزارش دادند که یک مرد را دیده اند که بیهوش روی زمین دراز کشیده و پس از این که پلیس برای بررسی وضعیت او رفت، متوجه شد مرد ۴۹ ساله از دنیا رفته است.

کشف پیکر بی جان یک مرد در احاطه بیش از ۱۰۰ مار!

ماموران اورژانس و آتش نشانی به زور از درب ورودی خانه عبور کردند و در آنجا مرگ مرد را در صحنه اعلام کردند. پلیس گفت هیچ مدرکی دال بر بازی ناپسند وجود ندارد و جسد مرد برای کالبد شکافی به دفتر بازرسی ارشد پزشکی در بالتیمور منتقل شد. مقامات هنوز هویت این مرد را اعلام نکرده اند، اما نکته عجیب این است که، پلیس بیش از ۱۰۰ مار از انواع مختلف را در داخل خانه کشف کرد که همسایگان مرد از وجود آن‌ها بی خبر بودند. پلیس گفت که اداره کنترل حیوانات شهرستان چارلز در حال کار برای نجات خزندگان با کارشناسانی از کارولینای شمالی و ویرجینیا بود.

جنیفر هریس، سخنگوی بخش کنترل حیوانات شهرستان چارلز، به WUSA۹ گفت که این وزارت بیش از ۱۲۵ مار را شناسایی کرده است و همسایه‌ها نباید نگران باشند. بر اساس اطلاعات اداره کنترل حیوانات، یک مار پیتون برمه‌ای ۱۴ فوتی بزرگترین مار خانه بود.

Share/Save/Bookmark