مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ثبت نام ۳۱تیم در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان

11 آبان 1400 ساعت 9:25

محمد هادی طهرانی مقدم از ثبت نام ۳۱ تیم در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان خبر داد.


 به گزارش لادیز؛به نقل از عصرهامون؛ محمد هادی طهرانی مقدم، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: با ثبت نام ۳۱ تیم در مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان مهلت ثبت نام در این رویداد به پایان رسید.

وی افزود: با توجه استقبال گسترده تیم های علاقه مند به شرکت در این برنامه از سراسر استان، در جهت کیفی سازی بیش از پیش، تعداد نهایی تیم ها پس از ارزیابی فنی اعلام می شود.

مسئول برگزاری سومین رویداد تولید محتوای بسیج سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این رویداد از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه به صورت متمرکز و همزمان با سراسر کشور در زاهدان برگزار می شود.

وی ادامه داد: پس از برگزاری مرحله استانی این رویداد، مرحله کشوری آن در آستانه هفته بسیج و با حضور نفرات برتر مرحله استانی به میزبانی تهران برگزار می شود.

طهرانی مقدم کشف استعدادها، سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی و جذب ایده‌های برتر در جهت تجاری سازی و افزایش ظرفیت اشتغال را از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد برشمرد.

گفتنی است؛ صفحات رسمی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها event_bsj_sb است که اطلاع رسانی ها و پوشش لحظه به لحظه فرآیند رویداد را پوشش خواهند داد، علاقه مندان جهت مشاوره یا سوال مرتبط با رویداد با شماره 09365830073 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 18814

آدرس مطلب: https://www.ladiez.ir/vdcbawb8.rhbw8piuur.html

لاديز
  https://www.ladiez.ir