انجام ۵۰ اردوی جهادی به مناسبت دهه بسیج سازندگی در سراوان/ کارنامه درخشان جهادگران بسیجی بر کسی پوشیده نیست

21 ارديبهشت 1401 ساعت 6:54

هاشم جهانتیغ گفت: به مناسبت دهه بسیج سازندگی ۵۰ اردوی جهادی در نقاط مختلف سراوان در حال برگزاری است.


به گزارش لادیز؛ هاشم جهانتیغ جانشین فرمانده سپاه شهرستانی سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به مناسبت دهه بسیج سازندگی رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی با حضور ۴۶ گروه جهادی در سراوان برگزار شد.

 
وی افزود: سپاه شهرستانی سراوان به مناسبت این دهه بیش از ۵۰ اردوی جهادی در عرصه های عمرانی، محرومیت زدایی، فرهنگی آموزشی، بهداشت درمان و سلامت، خدمات رسانی و کمک های مومنانه اجرا می کند.
 
 
جانشین فرمانده سپاه شهرستانی سراوان ادامه داد: توزیع بسته های معیشتی میان نیازمندان نقاط مختلف شهرستان، توزیع آرد در مناطق عشایر نشین، بهداشت باغات، ویزیت رایگان، ساخت غسالخانه و مسجد در گلشن، احداث مدرسه در منطقه بم پشت از جمله اقدامات جهادی جهادگران بسیجی در این دهه است.
 
جهانتیغ خاطر نشان کرد: گروه های جهادی و جهادگران بسیجی در بحران و حوادث و هر زمان کشور نیاز به حضور بی منت داشت، بدون چشم داشت در میدان حضور یافتند و برای نظام یک بازوی توانمند به شمار می روند.
 
وی تصریح کرد: کارنامه درخشان بسیج سازندگی را در زمان همه گیری ویروس کرونا در کشور بر کسی پوشیده نیست، بسیجیان جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و یاری کادر درمان شتافتند و در کمک به بیماران کرونایی، ضد عفونی اماکن و مراکز پر ازدحام، تدفین فوتی های کرونایی و رزمایش مواسات و همدلی از هیچ کوششی دریغ نکردند.
 
جانشین فرمانده سپاه شهرستانی سراوان گفت: گروه های جهادی سراوان نیز در هرس نخیلات و جمع آوری ضایعات خرما، جمع آوری محصولات کشاورزی، بسته بندی خرما، احداث مدرسه، مرمت و بازسازی حوزه های علمیه و مساجد، راه سازی و جمع آوری و توزیع بسته های غذایی فعالیت چشمگیری داشتند که دهه بسیج سازندگی فرصتی مغتنم برای قدر دانی از خدمت بی منت جهادگران است.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 19757

آدرس مطلب: https://www.ladiez.ir/vdciyyaz.t1a3w2bcct.html

لاديز
  https://www.ladiez.ir