نجواهای عاشقانه مردم میرجاوه به درگاه عبودیت در دومین شب قدر

7 تير 1395 ساعت 3:45

مردم عزادار شهرستان میرجاوه در شب شهادت نخستین پیشوای شیعیان در سوگ مولی الموحدین دومین شب قدر را احیا گرفتند.


به گزارش پایگاه خبری لادیز، شب های قدر با مظلومیت حضرت علی(ع) گره خورده است و در این شب ملایک مقرب الهی از ایمان به زمین فرود می ایند و در گوش زمینیان نجوا  می کنند.
مردم میرجاوه از کوچک و بزرگ، پیر و جوان  برای استغاثه و طلب بخشش به درگاه خداوند پناه اوردند و در فراق مولا علی (ع)  نوای الغوث الغوث سر دادند و از پروردگار خواستند تا سرنوشتی با سعادت برای انان رقم زند.
مردم عزادار میرجاوه در شب شهادت نخستین پیشوای شیعیان موای الموحدین حضرت علی (ع) اشک ماتم ریختند و با ذکر "خلصنا من النار یا رب "دومین شب قدر را احیا گرفتند.
امام حماعت شهرستان میرجاوه در مراسم دومین شب قدر با بیان کرامات حضرت علی (ع) اظهار کرد: نقطه اغاز معرفت الله علی ابن ابی طالب است و خط مستقیم شناخت خداون حضرت علی (ع) است.
حجت الاسلام والمسلمین جواد سلیمی افزود: از این جهت که ایام شهادت علی (ع) با لیالی قدر همراه شده به خاطر عظمت علی (ع) ومقام والای این شخصیت است که در بهترین ساعات سال از دنیا رفته است وبه تعبیری در بهترین وبا فضیلت ترین ساعات ولحظات به لقاء پروردگار رسیده است همانطور که ولادت او در بهترین ساعات وبهترین مکان صورت گرفت.


کد مطلب: 5210

آدرس مطلب: https://www.ladiez.ir/vdcj.veifuqe8ysfzu.html

لاديز
  https://www.ladiez.ir