پرونده شهدا و آسیب دیدگان هشت مهر زاهدان در حال پیگیری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۲۵
کد مطلب: 20225
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرونده شهدا و آسیب دیدگان هشتم مهر زاهدان در حال پیگیری است، اگر چه پیگیری‌هایی انجام شده که باید بیشتر اطلاع‌رسانی شود.
به گزارش لادیز به نقل از فارس، رضا شریفی امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته وحدت در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان همواره با یکدیگر وحدت و اخوت داشته و این سبب شده دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مردم این منطقه برنامه ریزی کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: برای ناکامی دشمنان باید برنامه های وحدت آمیز در هفته وحدت بیش از پیش برجسته باشد و برنامه های مردمی مساجد و محلات با حضور اقشار مختلف مردم اطلاع رسانی شود.

این مسئول بیان کرد: باید از ظرفیت امت اسلام، گفتمان تقریب و قرآن به عنوان محور وحدت برای همگرایی بیشتر اقوام و مذاهب استفاده کنیم.

وی گفت: وحدت ملی و امنیت ملی دو بال مهم اقتدار کشور هستند که دشمن سعی دارد به این دو بال مهم آسیب بزند.

شریفی تاکید کرد: باید از شعار و تکرار در هفته وحدت پرهیز کرده و ضمن غنا بخشی به محتوای برنامه ها وسعت جامعه هدف را افزایش دهیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کریم، استفاده از ظرفیت هنر برای نمایش بهتر وحدت نیز تاثیرگذاری مطلوبی بر ذهن جامعه هدف خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه همبستگی اقوام و طوایف در این استان بسیار خوب است و باید برجسته نمایش داده شود، گفت: دامن زدن به اختلافات و ایجاد تفرقه بین مردم شیعه و سنی همواره هدف دشمنان بوده و قطعا دست بر نخوهند داشت، به ویژه بعد از دیدار اقشار مختلف مردم استان با رهبری معظم انقلاب دشمن بیشتر عصبانی شده و بیکار نمینشیند، لذا مردم باید در این برهه هوشیار تر از همیشه بوده و با بصیریت اجازه رخنه دشمن در میان صفوف بهم فشرده خود را ندهند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرونده شهدا و آسیب دیدگان هشتم مهر در حال پیگیری است و هنوز بسته نشده است.

به گزارش فارس، حسینعلی میر دادستان نظامی سیستان و بلوچستان در تاریخ 31 خرداد ماه امسال در نشست خبری با اصحاب رسانه در مورد اخرین وضعیت پرونده هشت مهر زاهدان اظهار کرد: در خصوص حادثه کلانتری 16 زاهدان به طور کلی سه پرونده تشکیل شده است.
Share/Save/Bookmark