فرماندار میرجاوه؛
دهه‌ فجر شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۲۴
کد مطلب: 20370
 
فرماندار میرجاوه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر عموم مردم را به راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
یه گزارش پایگاه لادیز،مهدی جمشید زهی گفت:دهه مبارک فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن یادآور مجاهدت و ایثار ملت رشید ایران و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل عظیم‌الشأن حضرت امام خمینی(قدس سره) و جانفشانی شهیدان سرافراز این سرزمین است.

وی افزود:دهه‌ فجر شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان و نویدبخش صبح امید برای مظلومان و طلوع خورشید استقلال و آزادی در این سرزمین است. یوم‌الله ۲۲ بهمن روز شکست استکبار جهانی در برابر اراده و قدرت ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان است.

فرماندار میرجاوه تصریح کرد:مردم سلحشور استان سیستان وبلوچستان علی الخصوص مردم ولایتمدار شهرستان ميرجاوه و ملت شریف ایران اسلامی در چهل و پنجمین بهار انقلاب همانند سال‌های گذشته با حضور چشمگیر، آگاهانه و با بصیرت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اوج ارادت و دلبستگی خود به امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوی اسلامی را به رخ دنیا خواهند کشید و نشان می‌دهند در راستای حفظ و حراست از دستاوردها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر این سرزمین از دوران انقلاب و دفاع مقدس گرفته تا شهدای مدافع حرم، امنیت و سلامت از هیچ کوششی دریغ نخواهند

جمشید زهی گفت:اینجانب از عموم مردم شریف و مرزدار شهرستان میرجاوه برای حضور در حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نموده و امیدوارم این وظیفه و عبادت بزرگ مورد عنایت قبول درگاه الهی قرار گیرد.
Share/Save/Bookmark