فرماندار شهرستان میرجاوه
برگزاری مجمع بسیج در شهرستان میرجاوه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۵
کد مطلب: 20291
 
بیش از 4000 نفر از اهالی شهرستان میرجاوه در بازارچه مرزی میرجاوه مشغول به کارند.
مجمع بسیجیان شهرستان میرجاوه با حضور سردار آبسالان جانشین سپاه سلمان استان و مهندس جمشیدزهی فرماندار میرجاوه و سرهنگ شعیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه و کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در فرمانداری میرجاوه برگزارشد.

♦️مهندس جمشیدزهی در جمع بسیجیان این شهرستان گفت: شهرستان مرزی میرجاوه با داشتن گمرک و بازارچه و پایانه مرزی یکی از شهرستان های حائز اهمیت برای مسئولین استانی و کشوری می باشد.

♦️فرماندار شهرستان میرجاوه ادامه داد: میتوان از مرز بعنوان فرصت استفاده شود همانطور که با فعال شدن بازارچه مرزی بیش از ۴۰۰۰نفر در این بازارچه مشغول کار هستند.

♦️وی افزود: هدف تشکیل مجمع بسیجیان حل مشکلات مردم بویژه اقشار ضعیف جامعه را از رسالت‌های اصلی این مجمع برشمرد و گفت: مجمع عمومی بسیجیان از ۷ کارگروه تشکیل شده است و این کارگروه‌ها در راستای مرتفع کردن مشکلات مردم گام برخواهند داشت.

♦️سردار آبسالان در این دیدار بیان کرد: کارگروه‌های تشکیل یافته در مجامع مردمی بسیج لازم است تا نظریه‌ها و نیازها را احصا، اولویت‌بندی و راه حل مسائل را پیدا کنند.

♦️جانشین فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد:تشکیل مجامع مردمی بسیج گامی جدی در راستای استفاده از ظرفیت دلسوزان، نخبگان و کارشناسان به منظور اندیشه‌ورزی و نظریه پردازی به صورت تشکیلاتی است.

♦️وی افزود : این کارگروه‌ها وظیفه آسیب شناسی در شهرستان و پیگیری معضلات اجتماعی و مشکلات شهرستان را بر عهده دارد که با تشکیل این کارگروه ها مشکلات مردم در شناسایی و در استان و حتی کشور تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود .
Share/Save/Bookmark