چرا مطهری از مناظره می ترسد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 1679
 
مطهری که باید از چنته پری برای اثبات ادعاهای خود برخوردار باشد و از هیچ مناظره ای نترسد اما در عمل گزینه فرار از مناظره و بحث دو طرفه را انتخاب می کند.
مطهری
مطهری
به گزارش پایگاه خبری لادیز، به نقل از سرویس سیاسی شیرازه، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حاضر به مناظره با دکتر حسن عباسی نیز نشد.

مطهری که امروز به دعوت انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز در این شهر حضور دارد، علی رغم موافقت این انجمن با مناظره، وی همچون مناظره با دکتر زاکانی، از مناظره با دکتر حسن عباسی هم امتناع کرد!

این در حالی است که گلایه از فراهم نبودن تریبون های عمومی برای اعلام آرا و نظریات خود همواره یکی از مواضع همیشگی جریان اصلاحات بوده اما رفتار متناقض آن ها در امتناع از رویارویی فکری با چهره ها و شخصیت های جبهه انقلاب اسلامی باعث می شود تا ادعاهای این جریان سیاسی در بسیاری از زمینه ها مورد تردید قرار گیرد.

از همین رو علی مطهری که باید از چنته پری برای اثبات ادعاهای خود برخوردار باشد و از هیچ مناظره ای نترسد اما در عمل گزینه فرار از مناظره و بحث دو طرفه را انتخاب می کند و کماکان با سیاسی کاری فتنه انگیزانه به سخنرانی های ساختارشکنانه خود ادامه می دهد.
Share/Save/Bookmark