مسئول دفتر نمایندگی سپاه شهرستان میرجاوه؛
خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۹
کد مطلب: 20229
 
مسئول دفتر نمایندگی سپاه شهرستان میرجاوه: گرامی می‌داریم یاد و خاطره شهدا و امام شهدا خصوصاً یاد و خاطره شهدای هست سال دفاع مقدس.
حجت‌الاسلام محمدعلی لکزایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری لادیز نیوز بیان کرد: هفته دفاع مقدس و رشادت‌های بی‌بدیل و بی‌نظیر آن سرافرازان و بزرگ اندیشان مکتب امام راحل رحمه‌الله را گرامی می‌داریم.

وی افزود: دفاع هشت‌ساله را مقدس می‌دانیم؛ زیرا به قول امام دیوانه‌ای آمده و سنگی انداخته و می‌رود برای، برای جلوگیری از هجوم این شخص و دفاع از اسلام و سرزمین اسلامی و از باب حب الوطن من الایمان مقدس شمرده می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی سپاه شهرستان میرجاوه تصریح کرد: مقدس است؛ چون انسان‌های مقدس و باایمان قوی همچون مالک اشترها و حبیب ابن مظاهرها برای دفاع از اسلام و لبیک گفتن به نائب امام‌زمان خویش سر از پا نمی‌شناختند.

لکزایی ادامه داد: مقدس است این دفاع به‌خاطر ریخته‌شدن خون انسان‌هایی که به فرموده ولی‌امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای: خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست.


وی اظهار کرد: مقدس است این دفاع به‌خاطر این که دفاع از حق، دفاع از عدالت و برای دفاع از مظلوم بوده است

کارشناس مذهبی و مسئول دفتر نمایندگی سپاه افزود: امام بزرگوار با مدیریت دقیق و با نگاهی پیامبرگونه جنگ را به سوی اهدافی برد که سبب پیروزی‌های پی‌درپی رزمندگان اسلام قرار گرفته، راهنمایی‌ها و فرامین امام در آن زمان و در میدان جنگ بودن مقام معظم رهبری از لحظه اول به مردم قدرت ایستادگی و مقاومت داد و همه نیروها را بسیج کرد تا در برابر متجاوزین ایستادگی کنند سبب پیشرفت های بی نظیر در آن دوران بود که پایانش پیروزی رزمندگان اسلام در این هشت ساله بود

وی افزود:رزمندگان اسلام در آن موقعیت زمانی وظیفه دفاع را به خوبی و تمام وجود خود انجام دادند و این رسالت برای دفاع از حدود و ثغور این سرزمین مقدس امروز بر عهدة ما و همه کسانی که در این انقلاب نفس میکشیم میباشد که باید با برنامه ریزی درست و جهاد گونه این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانیم

انتهای خبر /
Share/Save/Bookmark