سعید قاسمی در گفت‌وگو با دانا:
بعید نیست علی مطهری از خانواده داعشیان به هلاکت رسیده هم عذرخواهی کند/ مسعود رجوی هم از همین جاها شروع کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 6125
 
فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه علی مطهری تریبون منافقین و نمونه بارز نفوذ آمریکایی‌ها است گفت: هرچقدر که امثال علی مطهری بیشتر اظهار نظر کنند، مردم بیشتر با پشت صحنه این افراد آشنا می‌شوند و حقایق بیشتری از انحراف این جماعت برای مردم روشن می‌شود.
984
984
به گزارش پایگاه خبر ی لادیز؛سردار سعید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به نامه علی مطهری به وزیر دادگستری در خصوص اعدام‌های منافقین در سال 67 گفت: من از علی مطهری به خاطر نامه‌ای که منتشر کرده تشکر می‌کنم؛ چرا که اگر قرار بود در هزاران تریبون سخنرانی کنم تا انحراف فکری و انحراف عقلی این جماعت را برای مردم ثابت کنم، به این زیبایی که خودشان ثابت کردند نمی‌توانستم انجام بدهم.
وی با بیان اینکه علی مطهری تریبون منافقین و نمونه بارز نفوذ آمریکایی‌ها است افزود: هرچقدر که امثال علی مطهری بیشتر اظهار نظر کنند، مردم بیشتر با پشت صحنه این افراد آشنا می‌شوند و حقایق بیشتری از انحراف این جماعت برای مردم روشن می‌شود.
این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار داشت: بعید نیست علی مطهری فردا هم نامه‌ای بنویسد و از نظام بخواهد که در خصوص ایستادگی در مقابل داعش در آن سوی مرزها توضیح دهد و از خانواده داعشیانی که به هلاکت رسیده‌اند عذرخواهی کند؛ چرا که مسعود رجوی هم از همین جاها شروع کرد و بعد رفت با صدام هم‌صدا شد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark