امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان میرجاوه:
جنایات اسرائیل در فلسطین بر هیچ‌کس پوشیده نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۹
کد مطلب: 20419
 
مولوی ریگیان پور بیان کرد: ما با حضور پررنگ خود در راهپیمایی روز قدس نشان دهیم در کنار مردم مظلوم فلسطین هستیم.
به گزارش پایگاه تحلیلی لادیز، مولوی ریگیان پور بیان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی به دستور استکبار جهانی آن چنان بر نسل‌کشی خود در غزه و فلسطین مشغول است و این یک جنایت جنگی محسوب می‌شود و حتی در ماه مبارک رمضان هم دست از جنایات خود برنمی‌دارد.
وی افزود: حاکمان کشورهای عربی آن‌چنان در حال تماشای این ماجراهستند؛ یعنی این حاکمان کشورهای منطقه هم دست و هم پیمان و شریک جرم هستند و اسرائیل با این جنایات به برنامه های خود ادامه میدهد.
ریگیان پور اذعان کرد:ملت و امت ما که همیشه کنار مردم مظلوم فلسطین بوده و هست بار دیگر صدای مظلومیت را در جمعة پیش رو بلند می‌شود و ملت ما بار دیگر از این کفر و خونخواری رژیم کودک کش اعلام انزجار و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و مظلومیت این کشور را به گوش جهانیان خواهند رساند.
امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان میرجاوه گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که در ایران و سایر کشورهای اسلامی از طرف بنیان‌گذار جمهوری اسلامی روز قدس نامیده شده و به مردم فلسطین تخصیص‌داده‌شده با مشت‌های قوی و صدای بلندتر مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل طنین‌انداز شود.

وی بیان کرد: حضور ما باید از سال‌های گذشته قوی‌تر و پرشورتر باشد و باید از جنایات این رژیم ملعون و جنایت‌کار آگاه باشیم و آن را به گوش جهانیان برسانیم و فریاد خونخواهی مردم مظلوم فلسطین باشیم و با حضور پررنگ خود تسلی این مردم باشیم تا دشمنان بدانند ما در کنار مردم ظلم دیده غزه هستیم و آنها را تنها نمیگذاریم.
انتهاب خبر/
Share/Save/Bookmark