امام‌جمعه‌ اهل‌سنت مسجد علی ابن ابی‌طالب شهرستان میرجاوه حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 20338
 
امام‌جمعه مسجد شهرستان میرجاوه ضمن محکومیت حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان خواستار برخورد جدی با عاملان این جنایت شد.
مولوی محمد انور در گفتگو با لادیز ضمن محکومیت حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت و مجروح شدن هم‌وطنان عزیزمان شد بیان کرد: الحمدلله این امنیتی که ما در کشور داریم نعمت بزرگی است که مادر آن به سر می‌بریم؛ اما در کشورهای دیگر و هم‌جوار مانند پاکستان و افغانستان الان کسی این امنیت را ندارد.
وی افزود: اگر یک شخص از کشورهای همسایه از خانه بیرون برود به بچه‌های خود خداحافظی می‌کند؛ زیرا امکان دارد دیگر به خانه برنگردد؛ ولی الحمدلله در کشور ما یک خانم از نقطه کشور به‌تنهایی به نقطه‌ای دیگر سفر می‌کند وکسی آن را تهدیدی نمی‌کند.
مولوی انور بیان کرد: دشمنان نظام و کشور جمهوری اسلامی ایران این امنیت و اتفاق، و اتحاد را می‌بینند و می‌خواهند در میان اهل‌سنت و اهل‌تشیع درگیری ایجاد کنند و این اتفاق و اتحاد را اما بگیرند.

وی اظهار کرد: لاکن دشمنان گول‌خورده‌اند و ما مردم ایران‌زمین آگاه هستیم باهم اتفاق و اتحاد داریم و جنایت کرمان که دیروز انجام گرفت عاملان این جنایت دشمان اهل‌تسنن و تشیع هستند.
امام‌جمعه میرجاوه افزود: من به‌عنوان پیش‌نماز مردم میرجاوه این جنایت را محکوم می‌کنم و از مسئولین درخواست دارم که عاملین این جنایت را هرچه سریع‌تر پیگیری و به اشد مجازات برسانند.
Share/Save/Bookmark