شب های قدر فرصتی ناب برای دستیابی به اوج معنویت و عبادت خداوند متعال است
تاریخ انتشار : جمعه ۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۷
کد مطلب: 5181
 
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:شب های قدر فرصتی ناب برای دستیابی به اوج معنویت و عبادت خداوند متعال است.
قدر
قدر
به گزارش پایگاه خبری لادیز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در جلسه هماهنگی شب های قدر، اظهار کرد: شب قدر از شب هاى با عظمت و با اهمیت سال است و دلیل فضیلت این شب بر سایر شب ها به اعتبار امورى است كه در این شب محقق مى شود، شناخت پروردگار عالم به عنوان بالاترین نیاز انسان از برترین اعمال شب قدر است ضمن اینکه توبه و انابه به درگاه پروردگار متعال نیز از اعمال با فضیلت این شب است.
وی افزود: اساس شناخت شب پربرکت قدر و استفاده نورانی از معنویت آن می تواند مسیر حرکت یک عمر را مشخص کند و فرد می تواند برای رسیدن به مقاصد بلند خود در شب قدر با تعیین مقصد و تأمین توشه، و تغییر جهت های لازم را در زندگی خود ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: برنامه شب های قدر در شهرستان میرجاوه از ساعت 10:30 آغاز و تا 2:30 بامداد ادامه خواهد شد و شب زنده داران ضیافت سحری را مهمان مسجد صاحب الزمان این شهرستان خواهند بود.
وی تاکید کرد: مراسم معنوی محفل انس با قرآن با حضور قاریان مطرح استان سیستان و بلوچستان و حجت الاسلام والمسلمین اضغری حسامیه در شب بیست و سوم ماه رمضان و سومین شب قدر برگزار خواهد شد.
وی با تأکید بر این که شب های قدر فرصتی ناب جهت دست یابی به اوج معنویت و عبادت خداوند متعال است، بیان کرد: از آنجایی که پرونده اعمال انسان ها در این شب‌ها بسته می‌شوند، مؤمنان تلاش داشته باشند، بهترین استفاده را در این شب‌ها داشته باشند.
Share/Save/Bookmark