امام‌جمعه اهل‌سنت میرجاوه؛
به‌پاس خوبی‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه ماست که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۸
کد مطلب: 20366
 
در آستانه 45 ام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه ملت ایران است که در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کنیم
به گزارش پایگاه تحلیلی لادیز، مولوی ریگیان پور گفت: در آستانه 45 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم و امسال قدری از سال‌های گذشته متفاوت است؛ زیرا انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را هم پیش رو داریم و این انتخابات سرنوشت ملت است.

وی افزود: دشمنان این نظام، مردم و رهبری در صدد هستند به این انقلاب ضربه بزنند و این را می‌طلبد که ملت ایران حضور پرشور و پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشند.

امام‌جمعه اهل‌سنت میرجاوه گفت: در عمر انقلاب اسلامی دستاوردهای خوبی داشته‌ایم و جمهوری اسلامی ویژگی‌های خوبی داشته است و در عمر این انقلاب ترقی و پیشرفت زیادی را شاهد بوده‌ایم و شرایط آلان را با گذشته قبل انقلاب مقایسه کنیم رشد، ترقی و آبادانی زیادی را به دست آورده‌ایم.

ریگیان پور ادامه داد: آداب و سبک زندگی اسلامی در کشور ما به‌خوبی مشاهده می‌شود و منکراتی را که گذشته وجود داشت و مردم ایران از آن متنفر بودند مثل بی‌حجابی و مشروبات الکی و بی‌بند باری که در کشورهای منطقه هم اکنون مشاهده می‌شود و همه آنها ابزاری هستند از استکبار جهانی در جهت ضربه‌زدن به این نظام ارزشمند.

وی در پایان گفت:44 سال خوبی و پیشرفت،ترقی،آبادنی را شاهد بوده ایم و ما باید به پاس قدردانی از اینها در سالگرد پیروزی این انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن حضور پر رنگ داشته باشیم.
Share/Save/Bookmark