امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان میرجاوه:
حضور مردم پای صندوق‌های رأی باعث سرافکندگی دشمنان می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۶:۳۵
کد مطلب: 20484
 
در غم اتفاق تلخ و ناگوار ازدست‌دادن بهترین رئیس‌جمهور انقلاب هستیم و حالا باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنیم و خلأ آن شهید را پرکنیم.
مولوی ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز بیان کردن:ما ملت ایران هنوز در غم از دست دادن رئیس جمهور خودمان هستیم و رئیس جمهور شهید ما هرگز با آن خدمات ماندگار و تلاش ها و جان فشانی ها از ذهن ها فراموش نخواهد شد .


وی افزود: اتفاق تلخ و ناگوار رخ داد و ما دررابطه‌با اینکه این خلأ پر بشود و برای مدیریت کشور و قوه مجریه و اداره کشور نیاز داریم به یک رئیس‌جمهور ولایی، انقلابی و مردمی همانند آیت‌الله رئیسی و اما چیزی که الان مهم و حیاتی است حضور پر رنگ مردم در انتخابات پیش روست.


ریگیان پور اذعان کرد: حضور پررنگ ما بسیار حیاتی و مهم است؛ چون دشمنان این کشور، نظام و رهبری که در رأس آنها یهود و صهیونیست است ساکت ننشسته‌اند و از روز شهادت آیت‌الله رئیسی لحظه‌ای درنگ نکرده‌اند و با تبلیغات شوم و بلندگوهای تبلیغاتی خود را بر علیه نظام و کشور کار را شروع کرده‌اند.


امام‌جمعه اهل‌سنت میرجاوه گفت: کار این دشمان چهل و اندی سال تبلیغات شوم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و حضور مردم شریف ایران متفاوت با انتخابات مجلس شورای اسلامی است آنجا مردم بنابه مسائلی هرکس به نماینده خود رأی می‌داد؛ اما اینجا مهم ایران اسلامی است که عزت کشور عزیزمان است هر ایرانی این احساس را دارد و باید داشته باشد و باید پای صندوق‌های رای حضور پیدا کند و رای خود را به آن شخصی که شاخصه و معیار خدمت را دارد بدهد.

ریگیان پور خاطرنشان کرد: این آمدن پای صندوق‌های رأی واجب است و مانند یک دین و فرض برای ما و از هر قوم و طایفه‌ای در کشور است؛ چون که این خلاف باید پر بشود و رئیس‌جمهور بیاید و مدیریت کشور را دست بگیرد و بنده از آحاد مردم شهرستان، استان و کشور خودم می‌خواهم که باید به ندای رهبری خود لبیک بگویند و نشان دهند که رهبر و کشور خو را دوست دارند و این خاک برای ما عزیز است و ما باید مشارکت و حضور پررنگی از خود نشان بدهیم که دشمنان همان‌گونه که در صدد هستند و میلیاردها دلار برای براندازی این نظام هزینه می‌کنند نقشه‌هایشان نقش‌برآب شود.

وی در پایان گفت: ما باید کاری کنیم و طوری حضور پیدا کنیم پای صندوق‌های رأی که یهود، صهیونیست، آمریکا و غرب انگشت‌به‌دهان بمانند و خجل و سرافکنده شوند از حضور میلیونی مردم ایران و باید یک رئیس‌جمهور با شاخصه‌های خوب، برنامه‌های متنوع و با دید بالا نسبت به مشکلات مردم و کشور را اداره کند و تقاضای بنده این است که ان‌شاءالله به کوری چشم دشمان بیاییم پای صندوق‌های رأی و هر رأی ما خاری است به چشم استکبار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark