دانلود بازی Loot River v1.0.52 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۱
کد مطلب: 19765
 
بازی Loot River شما در شرایطی قرار می‌دهد که می‌توانید دنیا را متحول کنید. این بازی مجموعه‌ای از هزارتوهای رویه‌ای ایجاد شده است که یک تجربه اکشن و راگ لایک است که از مبارزات تنش آمیز به‌صورت ریل تایم تشکیل یافته است و فضاهای فانتزی دارک بسیار جالبی را می‌بینیم که مدام برحسب تجربه شما تغییر پیدا کرده و وارد مکان‌های فضایی خواهید شد. می‌توانید قدرت Relic را در بازی کسب کرده و زمین را جا به جا کنید. مجموعه پازل‌های متعددی هم در بازی وجود دارد که باید در انتهای هر مسیر آن‌ها را حل کنید. یک سری موجودات خاص هم در برابر شما قرار می‌گیرند.

در این بازی غارهای کیهانی را می‌بینیم که انبوهی از سلاح‌ها در آن وجود دارند و می‌توانید از تجهیزات جدید برای کشف برخوردار شوید. دانش نا مقدسی هم می‌بنییم که برای ارتقای دائمی در اختیار شما خواهند بود. می‌توانید برای شکست دادن دشمنان خود، خرابه‌های یک سیاه چاله قدیمی را بگردید. باید مسیر خود را از طریق قلعه‌های متروکی باستانی همواره کنید. شما با یک سری واقعیت‌های هولناک روبرو خواهید شد و می‌توانید پس از هر مرگ در یک جهان موازی از خواب بیدار شوید. هزاران سیاه چال منحصر به فرد در انتظار شما هستند که در عین حال برای شما نام آشنا هم خواهند بود.

در این بازی باید از دانش و تجربه خود استفاده کرده و سطح مهارت خود را بالا ببرید. باس‌های قدرتمندی هم در مسیر شما هستند و هر کدام چالشی ناب برای شما محسوب می‌شوند. بازی Loot River انیمیشن‌های روان متعددی دارد و می‌توانید از شبیه‌سازی شگفت انگیز آب بهره مند شوید. خودتان را می‌توانید در سیستم هنری پیکسلی جذاب غرق کرده و از طراحی جذاب بازی بهره ببرید.

دانلود بازی Loot River v1.0.52-FitGirl Repack با لینک مستقیم

Share/Save/Bookmark