کشف نیم تن تریاک در زاهدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۵
کد مطلب: 20303
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با باند قاچاق مسلح مواد مخدر و کشف نیم تن تریاک در شهرستان زاهدان خبر داد.
به گزارش لادیز به نقل از تسنیم، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از حمل محموله سنگین مواد مخدر توسط اعضای باند مسلح و سازمان یافته که قصد انتقال از شهرستان زاهدان به مرکز کشور را داشتند، دست یافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات، سرانجام اعضای این باندهای مسلح را که با یک دستگاه خودرو سواری در حال جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر در محورهای فرعی شهرستان زاهدان بودند، شناسایی کردند و تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: در این عملیات ماموران پلیس با سوداگران مواد افیونی به صورت مسلحانه درگیر شدند و پس از آنکه قاچاقچیان خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات، با اقدام ضربتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان با درگیری‌های مسلحانه، یک دستگاه خودرو نیز متوقف شد. ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی، نیم تن تریاک کشف کردند.
Share/Save/Bookmark