فرماندار شهرستان میرجاوه:
بازدید سر زده از ادارات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 20396
 
فرماندار شهرستان میرجاوه با هدف بررسی وضعیت ادارات، روند کاری و چگونگی برخورد کارکنان با ارباب رجوع از اداره عشایری، دامپزشکی و شیلات شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود.
به گزارش پایگاه تحلیلی لادیز،مهدی جمشید بیان کرد: از نحوه عملکرد مدیران و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری، مشکلات و کم و کاستی های ادارات، برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی ارباب رجوع اطلاع پیدا کردیم و تکریم حقوق ارباب رجوع را اولویت اول همه ادارات جهت بهبود خدمات رسانی به مردم شهرستان قرار دادیم.

وی افزود:ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم باید الگو باشند، زیرا بهبود خدمات مسئولان به مردم، مصداق عملی تکریم ارباب‌رجوع است و این بازدیدها به صورت آشکار و پنهان از ادارات به طور مستمر صورت می‌گیرد.

جمشید زهی اذعان کرد:هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات است و نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.

فرماندار شهرستان میرجاوه گفت:با توجه به اینکه در این ساختمان ۳دستگاه دولتی مستقر است در خصوص تعمیر و تجهیز ادارات فوق الذکر مسئولین این ادارات در اسرع وقت پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهند.چرا که امکانات باید در خور شأن مردم و کارمندان ادارات مربوطه باشد.
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark