خدمات خداپسندانه و محرومیت زدایی بسیج سازندگی شایسته تقدیر است/ خودباوری؛ ثمره اقدامات جهادگران بسیجی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۶
کد مطلب: 19758
 
مولوی سید عبدالصمد ساداتی گفت: جهادگران بسیجی در زمینه محرومیت زدایی اقدامات خداپسندانه بی شماری انجام دادند که شایسته تقدیر است.
به گزارش لادیز؛به نقل از عصرهامون، بسیج سازندگی متشکل از نوجوانان و جوانان جهادگراست که در عرصه جهاد سازندگی در بحث محرومیت زدایی خدمات ارزنده‌ای انجام می دهند که حرکتی انسانی، اسلامی و خداپسندانه است.
 
وی گفت: عملکرد جهادگران بسیج سازندگی همواره قابل تقدیر است زیرا این کار با اخلاص و بدون هیچ گونه منت در زمینه های مختلف از جمله خدماتی و رفاهی برای مردم در شهرها و روستاها صورت می گیرد و این عمل مورد استقبال عموم واقع شده است.
 
امام جمعه اهل سنت سراوان اضافه کرد: خدمات بی شمار بسیجیان جهادی قابل تقدیر است زیرا با تقویت روحیه همدلی و استقبال مردم نقش مهمی را در بحث خودباوری در جامعه ایفا می کنند.
 
مولوی ساداتی ادامه داد: اقدامات جهادی بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی، بهداشت و درمان، آموزش، اشتغال زایی و همچنین توزیع سبد های معیشتی ستودنی است.
 
وی خاطر نشان کرد: جوانان انقلابی در بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج سازندگی با توزیع مایحتاج مردم در مناطق محروم و کم درآمد برای خدمت رسانی به مردم اردوهای جهادی را شکل می دهند. که بنده به نوبه خود از این جهادگران بی منت و مخلص خدا تقدیر و تشکر می نمایم.
 
 
انتهای پیام/خ
Share/Save/Bookmark