برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه میرجاوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب: 20182
 
مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه میرجاوه با حضور فرمانده سپاه سلمان برگزار شد
برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه میرجاوه
به گزارش پایگاه تحیلی لادیز،احمد شفائی در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میرجاوه بیان کرد: این جلسه برای تکریم از یک فرمانده عزیز و همچنین معارفه فرماندهی دیگر برای سنگر سپاه در این شهرستان است.
وی افزود: شهرستان میرجاوه دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است که یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های آن که باید به‌خاطر آن خداوند را شاکر باشیم ظرفیت مردمی آن است.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: مردم عزیز این شهرستان بسیار نجیب و وفادار به انقلاب و کشور هستند؛ ریش‌سفیدان، علما، معلمین و سایر بزرگان شهرستان در شکل‌گیری چنین شخصیت بزرگی از مردمان آن تأثیرگذار بوده‌اند.

وی تصریح کرد: ظرفیت هم‌جواری شهرستان میرجاوه با کشور پاکستان بسیار بااهمیت و مهم است که می‌تواند موجب رونق اقتصادی استان بشود. این شهرستان می‌تواند هم در زمینه تولید و هم در زمینه تجارت که باعث رونق اقتصادی استان می‌شود اثربخش باشد.

شفائی همچنین گفت: امروز ما در استان سیستان و بلوچستان مفتخر هستیم که در زمینه تجارت پیشرفت چشمگیری را مشاهده می‌کنیم و ظرفیت شهرستان میرجاوه در این زمینه ویژه و بااهمیت است.

وی گفت: از زمان‌های دور مسیر میرجاوه باتوجه‌به قرابت‌های فرهنگی با کشور پاکستان، ظرفیت بزرگ تجاری را برای ما رقم زده است.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار حسین بدیع روشن تقدیر و تشکر و سرهنگ پاسدار غلامرضا شعیبی به‌عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه میرجاوه معارفه شد.
 
Share/Save/Bookmark