امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
گفتمان جمهوری اسلامی ایران حرف اول منطقه/ جنایت اشرار کوردل در شهادت افسر نیروی انتظامی ایرانشهر شدیدا محکوم است
تاریخ انتشار : جمعه ۵ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب: 19601
 
مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه گفت: دستاورد های جمهوری اسلامی ایران در نیمه دوم قرن گذشته بسیار چشمگیر است تاجایی که گفتمان انقلاب ما تبدیل به گفتمان اول منطقه شده است .
به گزارش لادیز؛مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به آغاز قرن جدید دستاوردهای انقلاب در چهل و سه سال گذشته و مقایسه آن با ابتدای قرن ۱۴ شمسی ، گفت: ابتدای قرن چه چیزهایی داشتیم و کشورهای خارجی چگونه با دولتمردان و سیاستمداران و سران کشور ما برخورد می‌کردند مردم در قحطی و بیماری زندگی می کردند اما در حال حاضر اقتدار کشور توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی حفظ شده است و دیپلماسی کشور ما تبدیل به گفتمان سایر کشورها شده و انقلاب ما به همه جهانیان صادر شده این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


وی با بیان این مطلب که در آغاز سال جدید استاندار استان سیستان و بلوچستان به شهرستان مرزی میرجاوه سفر داشت، افزود: استاندار سیستان و بلوچستان در اولین روز سال جدید با حضور در میان مرزبانان شهرستان مرزی میرجاوه ضمن تبریک آغاز سال نو خدمات و رشادت های نیروهای مرزبانی را بسیار ارزشمند دانسته و حضور وی در اولین روز سال جدید نشان دهنده اهمیت مرز میرجاوه می باشد . همه نیروهای جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه پاسداران نیروهای انتظامی و مرزبانی در جهت برقراری امنیت در مرزها و در داخل کشور تلاش می کنند و تلاش شبانه‌روزی آنها قابل تقدیر و قدردانی است.


امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه شهادت یکی از نیروهای انتظامی شهرستان ایرانشهر را توسط اشرار کوردل را محکوم کرد و به نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان فرماندهی نیروی انتظامی و خانواده آن بزرگوار تسلیت عرض کرد و گفت: این عزیزان که جان خودشان را در راه امنیت و دفاع از وطن فدا می کنند فرزندان غیور این آب و خاک هستند که در راه دفاع از وطن به شهادت می رسند. ما نباید نسبت به گروه های مسلح  و اشراری که مخل امنیت و آسایش مردم هستند بی تفاوت باشیم .


وی دستاوردهای یک ساله دولت را بسیار ارزشمند دانست و سال جدید را سالی پر بار ارزیابی کرد و تصریح کرد: که در حال حاضر نعمت های فراوانی در کشور وجود دارد و با کمبود نعمت و منابع مواجه نیستیم اگر بخواهیم شرایط کشور را مقایسه کنیم با کشورهای همسایه و کشورهایی که حتی شرایط تحریمی را هم تجربه نکرده اند شرایط بسیار خوبی در کشور حکمفرما است. وی از مسئولین خواست تا در راستای شعار سال و منویات مقام معظم رهبری برنامه ریزی داشته باشند و در سال جدید این برنامه را به مرحله اجرایی در بیاورند و نهایت بهره برداری را از توصیه های مقام معظم رهبری داشته باشد.


وی با اشاره به خدمات نهادهای انقلابی همچون کمیته امداد بهزیستی و سایر ارگان‌های خدماتی در کشور به محرومین این خدمات را بسیار ارزنده توصیف کرد و در جهت محرومیت‌زدایی موثر و خوب دانست و خاطر نشان کرد: در پایان سال گذشته کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدای جهیزیه به نوعروسان ، لوازم ضرروی زندگی به ایتام و کمک های اینچنینی در قالب جشن نیکوکاری برای محرومین، سال امید بخشی را فراهم آورد .


امام جمعه اهل سنت میرجاوه امنیت پایدار کشور و منطقه را مرهون زحمات و خدمات نیروهای سپاه پاسداران،مرزبانی و نیروی های نظامی و انتظامی دانست و گفت در تک تک لحظات شبانه روز مدیون زحمات نیروهای امنیتی می باشیم و این امنیت پایدار را قدر دانیم .


انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark